برترین رویدادهای آموزشی
معتبرترین موسسات آموزشی

درس مجازی انواع فرآیندهای صنعتی و الگوهای استقرار

درس مجازی انواع فرآیندهای صنعتی و الگوهای استقرار با هزینه 80000 ريال توسط موسسه مرکز آموزش مجازی صنعتی برگزار می گردد. دوره بعدی قرار هست بزودی شروع شده و به مدت 1 ساعت ادامه یابد. این دوره آموزشی به صورت آنلاین برگزار می‌شود.

هزینه: 80,000 ريال

با خرید دروس آموزش مجازی کلاس درس را در دفتر کار و پشت میز پرسنل سازمان تشکیل دهید. بلافاصله پس از قطعی شدن خرید، لینک دانلود درس برای شما ارسال شده و می توانید سؤالات خود را بطور مکتوب از استاد بپرسید و پاسخ های ایشان را دریافت کنید.

از آنجایی که در جایگاه مدیریت کارخانه و مدیریت تولید و یا کارشناسان تولید، فارغ التحصیلان رشته های مختلف دانشگاهی قرارمی گیرند، به عنوان پیش نیاز برای درک بهتر مفاهیم پیشرفته حوزه تولید، این درس در رابطه با انواع فرایندهای صنعتی و الگوهای استقرار در نظر گرفته شده است. طرح این مطالب به فراگیر کمک می کند تا در آینده در دروس بعد تفاوت های بنیادین تولید انبوه موج دوم را با تولید ناب موج سوم بهتر متوجه شود. انواع فرایندهای صنعتی و الگوهای استقرار دارای قالب های استانداردی هستند که تا قبل از تولید ناب در تمام واحدهای تولیدی و صنعتی مورد استفاده قرار می گرفتند. بدیهی است که بدون شناخت این الگوها که تنها در رشته مهندسی صنایع تدریس می شوند، نمی توان ابعاد و زوایای ابداعات تولید ناب را درک کرد.

فهرست عناوین درس:

-نگاه سیستمی به کارخانه
-عوامل موفقیت در رقابت بازار
-انواع فرایندهای صنعتی از نظر حجم و تنوع تولید
-انواع فرایندهای صنعتی از نظر نقش مشتری
-انواع الگوهای استقرار
-مزایا و معایب هر الگوی استقرار
-الگوهای استقرار و واحدهای غیر تولید
-کوئیز درس

فرمت درس: SWF قابل اجرا با Flash Player
حجم درس: ۹۸٫۸ مگابایت
مدت زمان درس: ۶۵٫۵ دقیقه

مدت: 1 ساعت

دوره آموزشی درس مجازی انواع فرآیندهای صنعتی و الگوهای استقرار جهت ارتقا سطح مهارت طراحی سیستم تولید ، آنالیز فرایندهای تولید ، طراحی فرایندهای تولید ، طراحی کارخانه ، موثر خواهد بود. ضمنا این دوره برای مشاغل مدیر مهندسی صنایع ، مدیر تولید ، مدیر کارخانه ، کارشناس مهندسی صنایع ، کارشناس تولید ، مدیر برنامه ریزی و کنترل پروژه ، مدیر تولید ، توصیه می گردد. دانشجویان رشته های مهندسی متالورژی ، مهندسی برق و الکترونیک ، مهندسی مکانیک ، مهندسی شیمی ، نیز می توانند در این دوره حضور بهم رسانند

مکان: آنلاین

برای اطلاع از تاریخ برگزاری فرم رزرو صندلی را تکمیل فرمایید تا با شما تماس بگیریم

رزرو صندلی ارسال نظر
  » جهت رزرو صندلی، فرم زیر را تکمیل نمایید
آیا شما یک شرکت دانش‌بنیان هستید؟
ثبت کن
Powered by: Rafabece® Systems
» مدرس
دکترای مهندسی صنایع