برترین رویدادهای آموزشی
معتبرترین موسسات آموزشی

درس مجازی تاریخچه و فلسفه تولید ناب

درس مجازی تاریخچه و فلسفه تولید ناب با هزینه 80000 ريال توسط موسسه مرکز آموزش مجازی صنعتی برگزار می گردد. دوره بعدی قرار هست بزودی شروع شده و به مدت 1 ساعت ادامه یابد. این دوره آموزشی به صورت آنلاین برگزار می‌شود.

هزینه: 80,000 ريال

با خرید دروس آموزش مجازی کلاس درس را در دفتر کار و پشت میز پرسنل سازمان تشکیل دهید. بلافاصله پس از قطعی شدن خرید، لینک دانلود درس برای شما ارسال شده و می توانید سؤالات خود را بطور مکتوب از استاد بپرسید و پاسخ های ایشان را دریافت کنید.

در این درس ضمن مرور تاریخچه سیستم های تولید از تولید انبوه (Mass Production) تا تولید ناب (Lean Production)، ساختار دانش تولید ناب که ووماک و جونز در دهه ۱۹۹۰ معرفی کردند شرح داده شده و ارتباط آن با سیستم تولید تویوتا (Toyota Production System) که اوهنو و تویودا ابداع کردند توضیح داده می شود. البته سیستم تولید تویوتا آنگونه که ماندن بیان کرده مورد نظر می باشد. فلسفه تولید ناب موج سوم که با تولید انبوه موج دوم تفاوت ماهوی دارد در این درس تشریح می شود.

فهرست عناوین درس:

-تاریخچه تولید ناب (Lean Production)
-اجزاء سیستم تولید تویوتا (Toyota Production System)
-اجزاء تولید ناب
-اصول تفکر ناب (Lean Thinking)
-فلسفه تولید بموقع (Just In Time)
-هزینه های موجودی های انبار
-انواع اتلافات هفتگانه
-تشریح ویژگی های فرایندهای ناب
-کوئیز درس


فرمت درس: SWF قابل اجرا با Flash Player
حجم درس: 92٫6مگابایت
مدت زمان درس: 56 دقیقه

مدت: 1 ساعت

دوره آموزشی درس مجازی تاریخچه و فلسفه تولید ناب جهت ارتقا سطح مهارت طراحی سیستم تولید ، طراحی کارخانه ، طراحی فرایند تولید ، موثر خواهد بود. ضمنا این دوره برای مشاغل کارشناس مهندسی فرآیند ، کارشناس مهندسی صنایع ، کارشناس برنامه ریزی تولید ، مدیر برنامه ریزی تولید ، مدیر مهندسی صنایع ، مدیر تولید ، مدیر کارخانه ، توصیه می گردد. دانشجویان رشته های مهندسی صنایع ، مهندسی مکانیک ، مهندسی ساخت و تولید ، مهندسی برق و الکترونیک ، مهندسی شیمی ، مهندسی پلیمر ، نیز می توانند در این دوره حضور بهم رسانند

مکان: آنلاین

برای اطلاع از تاریخ برگزاری فرم رزرو صندلی را تکمیل فرمایید تا با شما تماس بگیریم

رزرو صندلی ارسال نظر
  » جهت رزرو صندلی، فرم زیر را تکمیل نمایید
آیا شما یک شرکت دانش‌بنیان هستید؟
ثبت کن
Powered by: Rafabece® Systems
» مدرس
دکترای مهندسی صنایع