برترین رویدادهای آموزشی
معتبرترین موسسات آموزشی

درس مجازی تولید بموقع 1

درس مجازی تولید بموقع 1 با هزینه 80000 ريال توسط موسسه مرکز آموزش مجازی صنعتی برگزار می گردد. دوره بعدی قرار هست بزودی شروع شده و به مدت 1 ساعت ادامه یابد. این دوره آموزشی به صورت آنلاین برگزار می‌شود.

هزینه: 80,000 ريال

با خرید دروس آموزش مجازی کلاس درس را در دفتر کار و پشت میز پرسنل سازمان تشکیل دهید. بلافاصله پس از قطعی شدن خرید، لینک دانلود درس برای شما ارسال شده و می توانید سؤالات خود را بطور مکتوب از استاد بپرسید و پاسخ های ایشان را دریافت کنید.

ماندن سیستم تولید تویوتا را با هشت جزء معرفی می کند. در این درس سه جزء شامل سیستم کانبان، هموار سازی تولید و کاهش زمان تدارک و برپایی بطور مبسوط تشریح می شوند. محتوای این درس هم جنبه های کلان و مدیریتی دارد و هم جنبه های کارشناسی و اجرایی و در نتیجه برای هر دو گروه مدیران و مهندسین مفید می باشد. در کل سیستم تولید تویوتا همان تولید ناب ووماک در سطح کارخانه است که شاید مهمترین بخش از تولید ناب را تشکیل می دهد.

فهرست عناوین درس:

-تعریف تولید بموقع (Just In Time)
-اجزاء سیستم تولید تویوتا (Toyota Production System)
-سیستم کانبان (Kanban System)، انواع کانبان، گردش کانبان
-هموار سازی تولید(Production Smoothing)
-تعریف زمان تکت (Takt Time)
-از سفارش تا تحویل
-کاهش زمان تدارک (Lead Time) و زمان برپایی(Setup Time)
-کوئیز درس

فرمت درس: SWF قابل اجرا با Flash Player
حجم درس: 102 مگابایت
مدت زمان درس: 60 دقیقه

مدت: 1 ساعت

دوره آموزشی درس مجازی تولید بموقع 1 جهت ارتقا سطح مهارت طراحی سیستم تولید ، طراحی کارخانه ، طراحی سیستم برنامه ریزی تولید ، طراحی فرایندهای تولید ، موثر خواهد بود. ضمنا این دوره برای مشاغل مدیر مهندسی صنایع ، مدیر تولید ، مدیر کارخانه ، توصیه می گردد. دانشجویان رشته های مهندسی صنایع ، مهندسی مکانیک ، مهندسی ساخت و تولید ، مهندسی برق و الکترونیک ، مهندسی شیمی ، مهندسی پلیمر ، نیز می توانند در این دوره حضور بهم رسانند

مکان: آنلاین

برای اطلاع از تاریخ برگزاری فرم رزرو صندلی را تکمیل فرمایید تا با شما تماس بگیریم

رزرو صندلی ارسال نظر
  » جهت رزرو صندلی، فرم زیر را تکمیل نمایید
آیا شما یک شرکت دانش‌بنیان هستید؟
ثبت کن
Powered by: Rafabece® Systems
» مدرس
دکترای مهندسی صنایع