برترین رویدادهای آموزشی
معتبرترین موسسات آموزشی

درس مجازی تولید بموقع 2

درس مجازی تولید بموقع 2 با هزینه 80000 ريال توسط موسسه مرکز آموزش مجازی صنعتی برگزار می گردد. دوره بعدی قرار هست بزودی شروع شده و به مدت 1 ساعت ادامه یابد. این دوره آموزشی به صورت آنلاین برگزار می‌شود.

هزینه: 80,000 ريال

با خرید دروس آموزش مجازی کلاس درس را در دفتر کار و پشت میز پرسنل سازمان تشکیل دهید. بلافاصله پس از قطعی شدن خرید، لینک دانلود درس برای شما ارسال شده و می توانید سؤالات خود را بطور مکتوب از استاد بپرسید و پاسخ های ایشان را دریافت کنید.

در این درس سایر اجزاء سیستم تولید تویوتا تشریح می شوند. استاندارد سازی عملیات، کارگران چند مهارته و طرح استقرار ماشین آلات، فعالیت های بهبود، سیستم کنترل دیداری و مدیریت فرایندی سایر ابعاد تولید بموقع را شامل می شوند. همانطور که مشاهده می شود سیستم تولید ناب در سطح کارخانه یا همان تولید بموقع، علاوه بر جنبه های مختلف تکنولوژی تولید، مباحث کیفیت، سازماندهی، لی اوت و برنامه ریزی را نیز در بر می گیرد. به همین دلیل است که فراگیری تولید ناب را به همه مدیران و کارشناسان واحدهای مختلف مرتبط با تولید، توصیه می کنیم.

فهرست عناوین درس:

-استانداردسازی عملیات
-گردش شغل (Job Rotation)
-الگوهای استقرار
-تکنولوژی گروهی(Group Technology)
-فعالیت های بهبود
-مدیریت دیداری (Visual Management)
-مدیریت وظیفه ای (Functional Management)
-کوئیز درس


فرمت درس: SWF قابل اجرا با Flash Player
حجم درس: ۹۸٫۸ مگابایت
مدت زمان درس: ۶۵٫۵ دقیقه

مدت: 1 ساعت

دوره آموزشی درس مجازی تولید بموقع 2 جهت ارتقا سطح مهارت طراحی سیستم های تولید ، طراحی فرایندهای تولید ، طراحی سیستم برنامه ریزی تولید ، طراحی کارخانه ، موثر خواهد بود. ضمنا این دوره برای مشاغل مدیر مهندسی صنایع ، کارشناس مهندسی صنایع ، کارشناس برنامه ریزی تولید ، مدیر برنامه ریزی تولید ، مدیر تولید ، مدیر کارخانه ، توصیه می گردد. دانشجویان رشته های مهندسی مکانیک ، مهندسی ساخت و تولید ، مهندسی شیمی ، مهندسی پلیمر ، مهندسی برق و الکترونیک ، مهندسی صنایع ، نیز می توانند در این دوره حضور بهم رسانند

مکان: آنلاین

برای اطلاع از تاریخ برگزاری فرم رزرو صندلی را تکمیل فرمایید تا با شما تماس بگیریم

رزرو صندلی ارسال نظر
  » جهت رزرو صندلی، فرم زیر را تکمیل نمایید
آیا شما یک شرکت دانش‌بنیان هستید؟
ثبت کن
Powered by: Rafabece® Systems
» مدرس
دکترای مهندسی صنایع