برترین رویدادهای آموزشی
معتبرترین موسسات آموزشی

مجازی ترسیم و آنالیز نقشه جریان ارزش VSM

مجازی ترسیم و آنالیز نقشه جریان ارزش VSM با هزینه 80000 ريال توسط موسسه مرکز آموزش مجازی صنعتی برگزار می گردد. دوره بعدی قرار هست بزودی شروع شده و به مدت 53 دقیقه ادامه یابد. این دوره آموزشی به صورت آنلاین برگزار می‌شود.

هزینه: 80,000 ريال

با خرید دروس آموزش مجازی کلاس درس را در دفتر کار و پشت میز پرسنل سازمان تشکیل دهید. بلافاصله پس از قطعی شدن خرید، لینک دانلود درس برای شما ارسال شده و می توانید سؤالات خود را بطور مکتوب از استاد بپرسید و پاسخ های ایشان را دریافت کنید.

ووماک و جونز چند سال پس از معرفی تولید ناب به جهان، کتاب دیگری به نام تفکر ناب را به رشته تحریر در آوردند که در آن از مدیران، مهندسین و کارشناسان حوزه های مختلف تولید، تجارت و خدمات خواستند تا ضمن فراگیری اصول و ابزارهای تولید ناب، به تفکر ناب توجه کنند. در این شیوه تفکر ضمن استفاده از ابزاری به نام نقشه جریان ارزش (Value Stream Map) ، با استفاده از روشی سیستماتیک ضمن تحلیل وضعیت موجود، به طرحهای بهبود و تصویری از وضعیت آینده دست می یابیم. در این درس با استفاده از یک مثال ساده، مراحل تهیه نقشه وضعیت موجود و تحلیل آن و پیشنهاد وضعیت آینده تشریح می شود.

فهرست عناوین درس:

-تفکر ناب(Lean Thinking)
-پنج اصل تفکر ناب
-تعریف ارزش و مودا (Muda)
-تعریف جریان ارزش (Value Stream) و انواع آن
-ترسیم نقشه جریان ارزش
-مراحل تحلیل جریان ارزش
-نقشه وضعیت آینده
-ضمائم علائم استاندارد
-کوئیز درس


فرمت درس: SWF قابل اجرا با Flash Player
حجم درس: 87٫4مگابایت
مدت زمان درس: 53 دقیقه

مدت: 53 دقیقه

دوره آموزشی مجازی ترسیم و آنالیز نقشه جریان ارزش VSM جهت ارتقا سطح مهارت Muda ، آنالیز فرایندهای اداری ، آنالیز فرایندهای تولیدی ، تفکر ناب ، طراحی نقشه وضعیت آینده ، Value Stream ، ترسیم نقشه جریان ارزش ، موثر خواهد بود. ضمنا این دوره برای مشاغل مدیر مهندسی صنایع ، مدیر کارخانه ، مدیر سیستم ها و روش ها ، کارشناس سیستم ها و روش ها ، تحلیلگر فرایند ، مدیر فرایند ، کارشناس مهندسی صنایع ، کارشناس تولید ، مدیر تولید ، توصیه می گردد. دانشجویان رشته های مهندسی مکانیک ، مهندسی صنایع ، مهندسی شیمی ، مهندسی برق و الکترونیک ، مهندسی متالورژی ، مهندسی ساخت و تولید ، نیز می توانند در این دوره حضور بهم رسانند

مکان: آنلاین

برای اطلاع از تاریخ برگزاری فرم رزرو صندلی را تکمیل فرمایید تا با شما تماس بگیریم

رزرو صندلی ارسال نظر
  » جهت رزرو صندلی، فرم زیر را تکمیل نمایید
آیا شما یک شرکت دانش‌بنیان هستید؟
ثبت کن
Powered by: Rafabece® Systems
» مدرس
دکترای مهندسی صنایع