برترین رویدادهای آموزشی
معتبرترین موسسات آموزشی

مجازی مدیریت انبار و موجودی ها

مجازی مدیریت انبار و موجودی ها با هزینه 950000 ريال توسط موسسه مرکز آموزش مجازی صنعتی برگزار می گردد. دوره بعدی قرار هست بزودی شروع شده و به مدت 6 ساعت ادامه یابد. این دوره آموزشی به صورت آنلاین برگزار می‌شود.

هزینه: 950,000 ريال

این دوره برای مدیران و کارشناسان امور انبار و برنامه ریزی و سایر مدیران واحدهای صنعتی و تجاری مرتبط با امور انبار طراحی شده است. مدیران عامل، مدیران کارخانه و مدیران تولید و عملیات اگرچه بطور مستقیم مسئولیت واحد انبار را بر عهده ندارند اما بطور غیر مستقیم با انبار و عملیات و تصمیمات مربوط به آن درگیر می باشند. حتی مدیران امور مهندسی ، کنترل کیفیت، تدارکات و تأمین و فروش هم لازم است دانش خود را در این باره افزایش دهند.

این دوره از 6 درس تشکیل شده است:

درس اول: تعاریف و مفاهیم
درس دوم: استراتژی ها و دانش انبار
درس سوم: سیستم فیزیکی انبار
درس چهارم: سیستم اطلاعاتی انبار
درس پنجم: سیستم برنامه ریزی و کنترل موجودی ها
درس ششم: برنامه ریزی احتیاجات مواد MRP

مدیران سازمانها می توانند با اجرای این دوره مجازی برای مدیران و کارشناسان مرتبط با حوزه انبار سطح دانش آنها را استاندارد کنند و در نتیجه مشکلات و موانع اجرای سیستم های انبار و مدیریت و کنترل موجودی ها کاهش می یابند.

هزینه این دوره 950000 ریال و مدت آن یکماه میباشد.

مدت: 6 ساعت

دوره آموزشی مجازی مدیریت انبار و موجودی ها جهت ارتقا سطح مهارت مدیریت انبار ، حسابداری انبار ، MRP ، برنامه ریزی احتیاجات مواد ، برنامه ریزی موجودی ، کنترل موجودی ، سیستم اطلاعاتی انبار ، سیستم فیزیکی انبار ، استراتژی انبارداری ، مدیریت موجودی ، موثر خواهد بود. ضمنا این دوره برای مشاغل کارشناس انبار ، مدیر انبار ، مدیر کارخانه ، مدیر تولید ، مدیر عملیات ، مدیر مالی ، توصیه می گردد. دانشجویان رشته های مهندسی صنایع ، مهندسی مکانیک ، نیز می توانند در این دوره حضور بهم رسانند

مکان: آنلاین

برای اطلاع از تاریخ برگزاری فرم رزرو صندلی را تکمیل فرمایید تا با شما تماس بگیریم

رزرو صندلی ارسال نظر
  » جهت رزرو صندلی، فرم زیر را تکمیل نمایید
آیا شما یک شرکت دانش‌بنیان هستید؟
ثبت کن
Powered by: Rafabece® Systems