برترین رویدادهای آموزشی
معتبرترین موسسات آموزشی

استفاده موثر از قانون و آیین نامه های مناقصات

استفاده موثر از قانون و آیین نامه های مناقصات با هزینه 4200000 ريال توسط موسسه گروه مالی شریف برگزار می گردد. دوره بعدی قرار هست بزودی شروع شده و به مدت 16 ساعت ادامه یابد. این دوره به نشانی خیابان آزادی، روبروی استاد معین، بلوار شهید اکبری، بلوار شهید صالحی، کوچه گلستان، پلاک 11 کد پستی: 1459983416 برگزار خواهد گردید

هزینه: 4,200,000 ريال

مقدمه:

برون سپاری خدمات و خرید کالا تأثیر قطعی و کلیدی در موفقیت پروژه‌ها و سازمانها دارد و بخش عمده‌ی هزینه‌های سازمان را نیز به خود اختصاص می‌دهد. این فرایند کلیدی از سویی ملاحظات فنی، مهندسی و لجستیکی دارد و از سوی دیگر ملاحظات حفوقی و مالی که حداقل ۱۴۸ حکم قانونی در این مورد قابل شناسایی است. مهارت و دانش لازم برای هماهنگ‌سازی برنامه و سیستم مدیریت پروژه‌ی کارفرما با پیمانکار،‌ ارزیابی ریسکها در تنظیم پیشنهاد، نقش مدیریت پروژه در قرارداد، تضمین کیفیت کالا و خدمات، ارزیابی و اندازه‌گیری مرغوبیت و انطباق محصولات و انتخاب بهترین محصول ممکن به ازای هزینه‌ی پرداختی، یک تخصص میان‌رشته‌ای است.
فراگیری این تخصص در یک کارگاه عملی همراه اجرای نمونه‌های کلاسی (Case Study) و از طریق مشارکت دانش‌پژوهان در فرایند تدوین مبانی و اصول فرایند (Grounded Theory) برنامه‌ای است که در این کارگاه ارایه خواهد‌ شد.

.

مخاطبان:

کلیه موسسات، سازمانها یا شرکت های درگیر در مناقصات دولتی
سازمان ها و دستگاه های اجرایی
شرکت های دولتی
کلیه شرکت های پیمانکاری
شرکت های پتروشیمی
شهرداری ها
.

مدرس: مهندس شهرام حلاج

تدریس دوره های آموزشی «استفاده مؤثر از قانون و آیین نامه های مناقصات» و «شناخت و کاربرد دقیق و سریع انواع تضامین در معاملات» – گروه مالی و مدیریت سرمایه گذاری شریف (چندین دوره)
عضو کمیته تدوین «آیین نامه تضمین معاملات دولتی» و تقدیرشده توسط وزیر محترم اقتصاد
کارشناس رسمی، تأیید صلاحیت شده از سوی سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور
دبیری گروه مشاور تدوین «قانون برگزاری مناقصات» در مجلس شورای اسلامی
مدیریت پروژه تدوین «نظام فنی و اجرایی» شهرداری های کشور
مدیریت اداره کل مهندسی ساختمان و تأسیسات
مشاوره اصلاح و استقرار نظام برگزاری مناقصات و مدیریت قراردادها مشاوره دائمی دستگاه های مناقصه گزار و شرکت های مناقصه گر

مدت: 16 ساعت

دوره آموزشی استفاده موثر از قانون و آیین نامه های مناقصات جهت ارتقا سطح مهارت مناقصات ، آشنایی با وظایف کمیته فنی بازرگانی ، آشنایی با وظایف کمیسیون مناقصه ، دفاع از حقوق شرکت کنندگان ، پاکت گشایی ، کمترین قیمت متناسب ، تحلیل حساسیت رقبا ، گره گشای ارزیابی فنی ، تهیه و تنظیم فراخوان ، برون سپاری خدمات ، موثر خواهد بود. ضمنا این دوره برای مشاغل مدیر خرید ، کارشناس خرید ، مدیر بازرگانی ، کارشناس بازرگانی ، توصیه می گردد. دانشجویان رشته های مدیریت بازرگانی ، مدیریت مالی ، نیز می توانند در این دوره حضور بهم رسانند

مکان: خیابان آزادی، روبروی استاد معین، بلوار شهید اکبری، بلوار شهید صالحی، کوچه گلستان، پلاک 11 کد پستی: 1459983416

برای اطلاع از تاریخ برگزاری فرم رزرو صندلی را تکمیل فرمایید تا با شما تماس بگیریم

رزرو صندلی ارسال نظر
  » جهت رزرو صندلی، فرم زیر را تکمیل نمایید
آیا شما یک شرکت دانش‌بنیان هستید؟
ثبت کن
Powered by: Rafabece® Systems