خدمات ما

 
این ‍پورتال بستری است که از طریق آن کارشناسان و مدیران حوزه های مالی و حسابداری، منابع انسانی، اداری، زنجیره تامین و فنی و مهندسی قادر خواهند بود دوره های آموزشی موردنیاز خود را شناسایی و در آن ثبت نام نماییند.

ضمنا، از طریق این پورتال دوره ها و سمینارهای آموزشی مشابه از لحاظ هزینه، زمان و مکان مقایسه شده و مناسب ترین گزینه توسط کاربران انتخاب می گردد.

موسسات آموزشی که قصد استفاده از خدمات رافابس سیستم - راهکار فرهیخته باستان- را دارند می توانند از طریق این لینک ثبت نام نمایند

پس از ثبت نام، موسسات آموزشی قادر خواهند بود دوره های آموزشی خود را تعریف و مدیریت نمایند؛ مدرسان خود را تعریف و آنها را به دوره ها تخصیص دهند؛ و نهایتا کلیدواژه های مرتبط را به دوره ها اختصاص دهند.

موسساتی که قصد بهره مندی از خدمات رافابس سیستم - راهکار فرهیخته باستان - شامل حساب کاربری حرفه ای، خدمات گسترده بازاریابی و تبلیغات هوشمندانه و هدفمند - را دارند می توانند پس از ورود به حساب کاربری خود طبق تعرفه های زیر پرداخت آنلاین انجام دهند.

تعرفه

 
بسته 1 : یک ماهه 39/000 تومان
این بسته به منظور بهره مندی موسساتی طراحی شده است که برای اولین بار از خدمات رافابس سیستم استفاده می کنند. این بسته به موسسات اجازه می دهد تا دوره های آموزشی خود را تعریف و مدیریت کنند. ضمنا، موسسات قادر خواهند بود تا مدرسان خود را درسیستم تعریف و به دوره های آموزشی تخصیص دهند.

بسته 2 : سه ماهه 109/000 تومان
این بسته موسسات را قادر خواهد ساخت تا علاوه بر تعریف و مدیریت دوره های آموزشی خود، مدرسان خود را درسیستم تعریف و به دوره های آموزشی تخصیص دهند. ضمنا، رافابس سیستم متعهد خواهد شد تا فرایند بازاریابی حرفه ای و هوشمند خود را برای دوره های آموزشی این موسسات اجرا نماید.

بسته 3 : شش ماهه 199/000 تومان
با خرید این بسته، موسسات آموزشی دوره ها و سمینارهای آموزشی و همچنین مدرسان خود را درسیستم رافابس سیستم تعریف نموده و از فرایند بازاریابی حرفه ای و هوشمند این سایت بهره مند خواهند شد. ضمنا، رافابس سیستم پس از بررسی کیفیت دوره های آموزشی موسسات و نظرسنجی از فراگیران تندیس برترین موسسات را به آنها اهدا خواهد نمود. این تندیس به فراگیران کمک خواهد نمود با اطمینان بالاتری در دوره های آموزشی ثبت نام نمایند

بسته 4 : یک ساله 349/000 تومان
موسسات آموزشی با خرید این بسته از تخفیف ویژه سالیانه رافابس سیستم - 25% - برخوردار خواهند شد. ضمنا، موسسات قادر خواهند بود در طول سال دوره ها و سمینارهای آموزشی و همچنین مدرسان خود را درسیستم رافابس سیستم تعریف نموده و از فرایند بازاریابی حرفه ای و هوشمند این سایت بهره مند خواهند شد. رافابس سیستم پس از بررسی کیفیت دوره های آموزشی موسسات و نظرسنجی از فراگیران تندیس برترین موسسات را به آنها اهدا خواهد نمود. این تندیس به فراگیران کمک خواهد نمود با اطمینان بالاتری در دوره های آموزشی ثبت نام نمایند

تندیس برترین موسسات آموزشی

 
لیست زیر، عنوان موسساتی را نشان می دهد که مفتخر به دریافت تندیس برترین موسسات آموزشی شده اند
تندیس برترین موسسات آموزشی معمولا در بخش فوتر سایت ها قابل مشاهده است


گروه مالی و مدیریت سرمایه گذاری شریف - کلیک کنید مجتمع فنی نوین پارسیان - کلیک کنید بازار بورس دات کام - کلیک کنید آکادمی تامین مالی و سرمایه گذاری مولوی - کلیک کنید موسسه توسعه راه حل های منابع انسانی - کلیک کنید مرکز آموزش مجازی صنعتی - کلیک کنید تی استارز آکادمی - کلیک کنید