طبقه‌بندی دوره‌های آموزشی MeetNeed

تمام طبقه‌بندی‌های MeetNeed

مدیریت خرید و روانشناسی تخفیف گرفتن | MeetNeed.ir

مدیریت خرید و روانشناسی تخفیف گرفتن

مدیریت خرید و روانشناسی تخفیف گرفتن با هزینه 2500000 ريال توسط موسسه مرکز آموزش روزنامه دنیای اقتصاد برگزار می گردد. دوره بعدی قرار هست بزودی شروع شده و به مدت 6 ساعت ادامه یابد. این دوره به نشانی خیابان مطهری،بین خیابان میرزای شیرازی و سنایی، پلاک ۳۷۰ برگزار خواهد گردید

مدت: 6 ساعت

مکان: خیابان مطهری،بین خیابان میرزای شیرازی و سنایی، پلاک ۳۷۰

اهداف کلی دوره:
بسیاری تصور می کنند خرید آسانتر از فروش است و مراحل و مشکلات و پیچیدگیهای فروش را ندارد در صورتی که خرید درست، بهینه، با کیفیت و ارزان بسیار سخت تر و دشوارتر از فروش است و اثرات مالی و اقتصادی بیشتری نسبت به فروش دارد. تحلیل دوپونت نشان می دهد2درصد صرفه جویی و تخفیف گرفتن در خرید، باعث 15 درصد افزایش در بازده و سود داراییها و همچنین 4تا9 درصد افزایش سود خالص می شود. در بازاری همچون بازار ایران که میانگین سود نظام توزیع و پخش بیش از70 درصد است و فروشندگان به طور میانگین حداقل 70 درصد روی هر کالایی سود می کشند، هنریافتن کالای با کیفیت و مذاکره و تخفیف گرفتن در جهت منافع شرکت و شخص خریدار، به خوبی کارکرد و اهمیت خود را نشان خواهد داد.

خرید هم برای لذت جویی و رفاه صورت می گیرد، هم برای رفع نیازها و احتیاجات، هم برای تثبیت و تشکیل طبقه اجتماعی و شاید مهمتر از همه خریدی است که جهت فروش و سود بردن انجام می شود. مدیریت صحیح خرید و تخفیف به شما کمک می کند کالاها را با چند درصد تا دهها درصد تخفیف در برخی کالاها خریداری کنید. در این دوره با منابع تامین انواع کالاهای مصرفی، صنعتی، واسطه ای و وارداتی آشنا شده و نحوه تهیه بانکهای اطلاعاتی تامین کنندگان، بورسها و پاساژها و مراکز فروش عمومی و مجتمع هر کالایی را فرا می گیرید به نحوی که می توانید درک کنید که هر کالایی را در اسرع وقت از چه بازارها و مراکزی تهیه کنید.

تکنیکهای روانشناسی تخفیف به شما جسارت به چالش کشیدن فروشندگان را می دهد خصوصا اینکه شما فرامی گیرید در چه بازاری چه اطلاعتی از فروشندگان بگیرید و در مقابل دریایی از اطلاعات مربوط به رقبا و کالای در حال فروش را برسر فروشنده آوار کنید تا تسلیم خواسته های تخفیفی شما شود.

مدیریت قرارداد وروشهای پرداخت، صفرتاصد فرایند خرید شما را مستند سازی می کند و از مهمترین امکانات خرید بهمینه است تا در شرایط عدم وجودنقدینگی، بازارهای تورمی یا رکودی و همچنین در بازارهای واسطه ای، دست شما در مقابل فروشندگان رو نشود و به تخفیف دلخواه برسید.

آشنایی با روشهای تایید و تعیین کیفیت کالا و مواد، فرصت دیگری است در دستان شما تا بهتر از فروشندگان، کیفیت و مطلوبیت کالا را در بازارهای مختلف تشخیص دهید.


هزینه: 2,500,000 ريال

دوره آموزشی مدیریت خرید و روانشناسی تخفیف گرفتن جهت ارتقا سطح مهارت اصول و فنون مذاکره ، روانشناسی تخفیف ، خرید ، تدارکات ، موثر خواهد بود. ضمنا این دوره برای مشاغل کارشناس خرید ، مدیر خرید ، مدیر تدارکات ، توصیه می گردد. دانشجویان رشته های مدیریت بازرگانی ، نیز می توانند در این دوره حضور بهم رسانند

برای اطلاع از تاریخ برگزاری فرم رزرو صندلی را تکمیل فرمایید تا با شما تماس بگیریم

رزرو صندلی ارسال نظر
  » جهت رزرو صندلی، فرم زیر را تکمیل نمایید
آیا شما یک شرکت دانش‌بنیان هستید؟
ثبت کن
Powered by: Rafabece® Systems
  من را مطلع کن
کاربر گرامی، در صورت تمایل می‌توانید پس از وارد نمودن مشخصات خود، مدیریت خرید و روانشناسی تخفیف گرفتن را رصد کنید
نام کامل شما*
ایمیل شما*
مورد علاقه*
شماره همراه*
استان، شهر*
شغل فعلی*
ثبت کن!
این وبسایت محصول رافابس سیستم است
جدیدترین رویدادهای آموزشی کسب و کار لیست موسسات معتبر آموزشی در ایران نرم افزار مدیریت مالی آنلاین نرم افزار مدیریت منابع انسانی ابری استخدام‌های رافابس سیستم
ارتباط با ما
لینکدین تلگرام اینستاگرام گوگل پلاس فیسبوک
MeetNeed.ir
درباره سایت تماس با سایت تعرفه خدمات ثبت نام ورود
اسپانسر طلایی
گروه مالی شریف
گروه‌های لینکدین
مهندسی مکانیک منابع انسانی مهندسی صنایع مالی و سرمایه
کانال تلگرام
@meetneed