طبقه‌بندی دوره‌های آموزشی MeetNeed

تمام طبقه‌بندی‌های MeetNeed

کنفرانس صادرکنندگان ایران ۱۳۹۴ | MeetNeed.ir

کنفرانس صادرکنندگان ایران ۱۳۹۴

کنفرانس صادرکنندگان ایران ۱۳۹۴ با هزینه **** ريال توسط موسسه شرکت زودل برگزار می گردد. دوره بعدی قرار هست بزودی شروع شده و به مدت - ادامه یابد. این دوره به نشانی دانشگاه شهید بهشتی - سالن ابوریحان بیرونی برگزار خواهد گردید

مکان: دانشگاه شهید بهشتی - سالن ابوریحان بیرونی

کنفرانس صادرکنندگان ایران در تاریخ ۱۶بهمن ۱۳۹۴ با هدف معرفی ایران و پتانسیل های آن به عنوان قطب صادرات منطقه و راهکارهای مؤثر در تجارت بین الملل با حضور نمایندگان بیش از ۷۰۰ شرکت‌کوچک و متوسط (SMEs) توسط «شرکت زودل» در دانشگاه شهید بهشتی تهران برگزار خواهد شد.

مدت زیادی از دستیابی به توافق هسته‌ای میان ایران و کشورهای ۱+۵ نمی‌گذرد با این حال در همین زمان کوتاه تعامل اقتصادی ایران با سایر کشورها وارد مرحله و فصل تازه‌ای شده است. تاکنون نمایندگان اقتصادی برخی کشورها از این فرصت استفاده کرده و با اعضای دولت ایران در خصوص شروع مجدد فعالیت خود در ایران صحبت نموده اند. در نتیجه به نظر می‌رسد تا زمان مناسبی برای شرکت‌های ایرانی به خصوص شرکت های کوچک و متوسط که تا به حال شانسی برای صادرات کالاهای خود نداشته اند، فراهم شده است تا بتوانند صادرات به سایر کشورها از جمله کشورهای همسایه و جاده ابریشم را شروع نمایند.

برخلاف تصور مدیران بسیاری از شرکت ها که کالاهای ایرانی بازاری برای صادرات ندارند، گزارش ارائه شده از سوی بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران نشان می دهد که در سال ۱۳۹۳ حجم صادرات کالاهای غیرنفتی از ایران، ۳۱،۱۱۹ میلیون دلار بوده است. این گزارش مهر تایید بر این موضوع بوده که صادرات از ایران امکان پذیر می باشد.
در کنفرانس صادرکنندگان ایران در ابتدا با توجه به روند صادرات در سال های اخیر، شما را با کشورهایی که پتانسیل واردات از ایران دارند و کالاهای اساسی مورد نیاز آنان آشنا خواهیم نمود. پس از آن راهکارهای ورود به بازار بین الملل با استفاده از اینترنت مطرح خواهند شد و در ادامه، مقررات، شرایط حمل و نقل و قوانین حقوقی حاکم بر صادرات از ایران مورد بحث و بررسی قرار خواهند گرفت.

از تجربیات مفید شرکت در این کنفرانس، آشنایی با شرکت هایی است که در سال های اخیر “با وجود تحریم ها” صادرات انجام داده اند. آنان از تجربیات خود، مشکلات و چالش هایی که پیشرو داشتند و راهکارهای مناسب رفع آنها با شما سخن خواهند گفت.
از دیگر مواردی که در این کنفرانس مطرح خواهد شد، روش های تامین مالی، فروش و بازاریابی در تجارت بین الملل و چگونگی پیدا کردن مشتریان جدید در بازارهای فرامرزی است.
شایان ذکر است که در این کنفرانس از متخصصین تجارت بین الملل، متخصصین حقوقی، رایزنان بازرگانی ایران در سایر کشورها، نمایندگان اتاق های بازرگانی، سازمان گمرک، شرکت پست جمهوری اسلامی ایران و شرکت DHL دعوت شده است تا پیرامون صادرات، مشکلات و چالش های پیشرو شرکت ها و راهکارهای مقابله با آنها سخنرانی نمایند.

لازم به توضیح است که «شرکت زودل» با هدف تسهیل و بهبود تجارت شرکت های ایرانی به خصوص کمک به صادرات از ایران تاسیس شده است تا با ارائه راهکارهای مناسب در بستر تجاری خود، کسب و کار شرکت ها را بهبود بخشد، و شرایطی را برای آنان مهیا سازد تا به سرعت وارد تجارت بین الملل شوند.
ابزارها و راهکارهایی که شرکت زودل، جهت ارائه به شرکت های کوچک و متوسط در نظر گرفته است به شرح زیر می باشد:

ارتباطات
در بستر تجاری زودل، محصولات به فارسی و انگلیسی معرفی شده و امکان برقراری ارتباط بین شرکت های ایرانی و خارجی با بهره بردن از مترجمان مجرب فراهم شده است.
کسب و کار بالقوه
وجود اطلاعات چندین هزار شرکت در دیتابیس زودل، این امکان را ایجاد کرده است که یافتن مشتری برای محصولات فروشندگان و همچنین تامین کننده برای خریداران به راحتی میسر شود.
بررسی شرکت ها
از خدمات زودل می توان به احراز هویت و همچنین و رتبه بندی مالی شرکت ها اشاره نمود تا اعتماد متقابل برای شرکت هایی که برای اولین بار با یکدیگر معامله می کنند فراهم شود.
پرداخت امن (حساب ایمن)
در صورت استفاده از خدمت زودپرداخت (پرداخت امن یا Escrow) زودل با کاهش ریسک کلاهبرداری، معامله را برای طرفین قرارداد تضمین می کند.
در آخر از جنابعالی دعوت می شود، تا به منظور آشنایی با مسائل پیرامون صادرات که پیشتر به آن اشاره شد و همچنین بستر تجاری زودل و راهکارهای این شرکت در این کنفرانس شرکت نمائید.

هزینه: ****

دوره آموزشی کنفرانس صادرکنندگان ایران ۱۳۹۴ جهت ارتقا سطح مهارت صادرات ، موثر خواهد بود. ضمنا این دوره برای مشاغل مدیر بازرگانی ، کارشناس گمرک ، توصیه می گردد. دانشجویان رشته های مدیریت بازرگانی ، گمرک ، نیز می توانند در این دوره حضور بهم رسانند

برای اطلاع از تاریخ برگزاری فرم رزرو صندلی را تکمیل فرمایید تا با شما تماس بگیریم

رزرو صندلی ارسال نظر
  » جهت رزرو صندلی، فرم زیر را تکمیل نمایید
آیا شما یک شرکت دانش‌بنیان هستید؟
ثبت کن
Powered by: Rafabece® Systems
  من را مطلع کن
کاربر گرامی، در صورت تمایل می‌توانید پس از وارد نمودن مشخصات خود، کنفرانس صادرکنندگان ایران ۱۳۹۴ را رصد کنید
نام کامل شما*
ایمیل شما*
مورد علاقه*
شماره همراه*
استان، شهر*
شغل فعلی*
ثبت کن!
این وبسایت محصول رافابس سیستم است
جدیدترین رویدادهای آموزشی کسب و کار لیست موسسات معتبر آموزشی در ایران نرم افزار مدیریت مالی آنلاین نرم افزار مدیریت منابع انسانی ابری استخدام‌های رافابس سیستم
ارتباط با ما
لینکدین تلگرام اینستاگرام گوگل پلاس فیسبوک
MeetNeed.ir
درباره سایت تماس با سایت تعرفه خدمات ثبت نام ورود
اسپانسر طلایی
گروه مالی شریف
گروه‌های لینکدین
مهندسی مکانیک منابع انسانی مهندسی صنایع مالی و سرمایه
کانال تلگرام
@meetneed