طبقه‌بندی دوره‌های آموزشی MeetNeed

تمام طبقه‌بندی‌های MeetNeed

ماکرونویسی در اکسل

ماکرونویسی در اکسل با هزینه 4000000 ريال توسط موسسه پوریاب برگزار می گردد. دوره بعدی قرار هست بزودی شروع شده و به مدت 20 ساعت ادامه یابد. این دوره در شهر تهران و به نشانی خیابان مطهری، تقاطع میرزای شیرازی برگزار خواهد گردید

مدت: 20 ساعت

مکان: تهران - خیابان مطهری، تقاطع میرزای شیرازی

ماکرونویسی در اکسل با زبان VBA
برنامه نویسی اکسل یعنی هر کاری که در محیط کاربری اکسل نمی توان انجام داد قابل پیاده سازی است و با برنامه نویسی اکسل و VBA‌ می توان آنرا در انجام داد.
در این کلاس ساده ترین زبان برنامه نویسی یعنی Visual Basic تدریس می شود و شما با کمک این زبان در محیط اکسل برنامه نویسی اکسل را فرا می گیرید، بنابراین نیاز به دانش قبلی برنامه نویسی ندارید فقط بهتر است اکسل را بطور کامل و خوب یاد گرفته باشید.

خلاصه اهداف دوره:

آشنایی با محیط برنامه نویسی اکسل
شناخت انواع داده ها در اکسل
ساختار های تکرار و تصمیم
کار با اشیاء اکسل (شیت، فایل، سلول ها و محدوده ها، نمودار ها)
توابع خاص و فراخوانی آن ها
ساخت فرم های محاوره ای
کار با ابزار های ویندوزی در اکسل و برنامه نویسی برای آن ها

مخاطبان دوره:

برنامه نویسان کلیه سیستم ها
مهندسان صنایع و مدیران و کاربران حرفه ای اکسل
کلیه کاربران پیشرفته نرم افزار اکسل که توانایی برنامه نویسی دارند و یا دوره های برنامه نویسی را در زمینه های دیگر گذرانده اند.

اکسل بدون شک بهترین نرم افزار صفحه گسترده است ولی به هرحال شما نمی توانید تمام نیاز های خود را با آن رفع کنید، برخی کار ها خارج از محدوده امکانات صفحه گسترده است اما با امکان استفاده از زبان برنامه نویسی VBA که برای برنامه نویسی داخل نرم افزار های خانواده آفیس ایجاد شده می توانید این محدودیت ها را کنار بزنید.

هزینه: 4,000,000 ريال

دوره آموزشی ماکرونویسی در اکسل جهت ارتقا سطح مهارت کاربری حرفه ای اکسل ، برنامه نویسی در اکسل ، تولید فرم در اکسل ، اکسل ، موثر خواهد بود. ضمنا این دوره برای مشاغل کارشناس مالی ، مدیر مالی ، کارشناس حسابداری ، مدیر حسابداری ، کارشناس برنامه ریزی و کنترل پروژه ، کارشناس عمران ، مدیر فروش ، کارشناس فروش ، مسئول اداری ، کارشناس اداری ، کارشناس فنی و مهندسی ، توصیه می گردد. دانشجویان رشته های تمام رشته ها ، مالی ، حسابداری ، صنایع ، مدیریت ، مهندسی ، پزشکی ، فناوری اطلاعات ، نیز می توانند در این دوره حضور بهم رسانند

برای اطلاع از تاریخ برگزاری فرم رزرو صندلی را تکمیل فرمایید تا با شما تماس بگیریم

رزرو صندلی ارسال نظر
  » جهت رزرو صندلی، فرم زیر را تکمیل نمایید
آیا شما یک شرکت دانش‌بنیان هستید؟
ثبت کن
Powered by: Rafabece® Systems