طبقه‌بندی دوره‌های آموزشی MeetNeed

تمام طبقه‌بندی‌های MeetNeed

مدلسازی مالی در اکسل - پایه | MeetNeed.ir

مدلسازی مالی در اکسل - پایه

مدلسازی مالی در اکسل - پایه با هزینه 5900000 ريال توسط موسسه مرکز مدیریت مالی آریانا برگزار می گردد. دوره بعدی قرار هست بزودی شروع شده و به مدت 24 ساعت ادامه یابد. این دوره به نشانی خيابان سهروردي جنوبي، خيابان ملايري‌پور غربي شماره 37، ساختمان آریانا برگزار خواهد گردید

مدت: 24 ساعت

مکان: خيابان سهروردي جنوبي، خيابان ملايري‌پور غربي شماره 37، ساختمان آریانا

اهداف و محتوای دوره:


استفاده از مفاهیم مالی در مسائل روزمره شرکتها و حتی مسائل روزمره زندگی، همچون سرمایه گذاری های شخصی، می تواند بسیار مفید باشد. عليرغم اهميت اين مفاهيم و تاثير قابل توجه آنها بر كيفيت تصميمات مديران و كارشناسان، متاسفانه مفاهيم مالي جايگاه واقعي خود را در بين اشخاص مختلف به خوبي پيدا نكرده است. از دلايل اين مساله مي توان به پيچيدگي مفاهيم مالي از يك سو و دشواري محاسبات رياضي آن از سوي ديگر اشاره نمود. نرم افزار اكسل يكي از ابزارهايي است كه مي تواند اين مشكل را براي ما حل كند. متاسفانه استفاده اكثر افراد از اين نرم افزار در حد ترسيم نمودار مي باشد.
دوره مدلسازی مالی با اکسل با هدف ایجاد آمادگی لازم در شرکت کنندگان برای ساختن مدلهای مالی مبتنی بر اکسل طراحی شده است. به منظور نیل به این هدف، ویژگیهای زیر در طراحی دوره لحاظ شده است:

برای ساخت مدل مالی، آشنایی کافی با مباحث و مفاهیم مالی از یک سو و تسلط نسبی بر ابزارهای اکسل از سوی دیگر مورد نیاز است؛ به همین دلیل، در این دوره هم مباحث مالی آموزش داده می شود و هم ابزارهای اکسل.
این دوره تمرین محور می باشد، بدین معنا که شرکت کنندگان در طول دوره تمرینهای مختلفی را حل خواهند نمود. هر یک از این تمرینات حداقل یک نکته مالی و یا نکته اکسل را به مخاطب آموزش می دهد. تمرینات کلاس را در سه گروه می توان طبقه بندی نمود:
تمرینات عادی: این تمرینات نسبتا ساده بوده و هدف از طراحی آنها، آموزش یک نکته مالی و یا اکسل به مخاطب می باشد.
تمرینات چالشی: این تمرینات از درجه سختی بالاتری برخوردار بوده و هدف از طراحی آنها بررسی میزان تسلط دانشجویان دوره بر مفاهیم آموزش داده شده می باشد.
مدل مالی: در انتهای دوره از دانشجویان خواسته می شود که دانش کسب شده خود در خصوص مفاهیم مالی و ابزارهای اکسل را در حل یک پروژه مالی به کار گیرند

ویژگی های دوره:

اين دوره هم به آموزش مطالب مالي مي پردازد و هم بر نحوه مدلسازي آنها در اكسل تاكيد مي كند.
مطالب ارائه شده در این دوره کاملا کاربردی هستند. هدف از این دوره آماده سازی شرکت کنندگان برای مدلسازي مسائل دنياي واقعی با تمام پیچیدگیهای آن است؛ لذا از ارائه هر گونه مطلب صرفا تئوریک صرف نظر خواهد شد.
در طول دوره و باحل مثالهاي مختلف تلاش مي شود دانش و مهارت لازم براي حل مسائل دنياي واقعي به شركت كنندگان منتقل گردد. در انتهاي دوره نيز مثال جامعي بررسي و تحليل خواهد شد تا ضمن مرور مباحث دوره، ظرافتهای يك مدلسازي جامع و كامل در محیط واقعی به شرکت کنندگان آموزش داده شود.
تلاش می شود در طول دوره مطالب به صورت ساده و به دور از هر گونه پیچیدگی کلامی ارائه شوند. تجربه مدرس در دوره های قبلی نشان می دهد که حتی شرکت کنندگانی که هیچ آشنایی اولیه با اين مبحث نداشته اند (مدیران غیرمالی) در انتهای دوره قادر به مدلسازي مالي يك مساله واقعي خواهند بود.
رعایت سادگی در ارائه مطالب به هیچ عنوان به معنای سادگی مطالب ارائه شده نخواهد بود. مطالب ارائه شده در این دوره، شرکت کنندگان را قادر می سازد تحلیلی جامع از صرفه اقتصادي يك پروژه ارائه دهند.

اطلاعات کلی دوره :

طول دوره: 24 ساعت- 3 روز کامل
زمانبندی: 5 تا 7 خرداد - ساعت 9 تا 17
مدرس دوره: مهندس محمد احمدی
پیشنیاز دوره: مبانی نرم افزار اکسل و مدیریت مالی

هزینه: 5,900,000 ريال

دوره آموزشی مدلسازی مالی در اکسل - پایه جهت ارتقا سطح مهارت اکسل ، موثر خواهد بود. ضمنا این دوره برای مشاغل توصیه می گردد. دانشجویان رشته های نیز می توانند در این دوره حضور بهم رسانند

برای اطلاع از تاریخ برگزاری فرم رزرو صندلی را تکمیل فرمایید تا با شما تماس بگیریم

رزرو صندلی ارسال نظر
  » جهت رزرو صندلی، فرم زیر را تکمیل نمایید
آیا شما یک شرکت دانش‌بنیان هستید؟
ثبت کن
Powered by: Rafabece® Systems

کلیدواژه ها

  من را مطلع کن
کاربر گرامی، در صورت تمایل می‌توانید پس از وارد نمودن مشخصات خود، مدلسازی مالی در اکسل - پایه را رصد کنید
نام کامل شما*
ایمیل شما*
مورد علاقه*
شماره همراه*
استان، شهر*
شغل فعلی*
ثبت کن!
این وبسایت محصول رافابس سیستم است
جدیدترین رویدادهای آموزشی کسب و کار لیست موسسات معتبر آموزشی در ایران نرم افزار مدیریت مالی آنلاین نرم افزار مدیریت منابع انسانی ابری استخدام‌های رافابس سیستم
ارتباط با ما
لینکدین تلگرام اینستاگرام گوگل پلاس فیسبوک
MeetNeed.ir
درباره سایت تماس با سایت تعرفه خدمات ثبت نام ورود
اسپانسر طلایی
گروه مالی شریف
گروه‌های لینکدین
مهندسی مکانیک منابع انسانی مهندسی صنایع مالی و سرمایه
کانال تلگرام
@meetneed