طبقه‌بندی دوره‌های آموزشی MeetNeed

تمام طبقه‌بندی‌های MeetNeed

دوره آموزشی ارزیابی مشاغل به روش هِی گروپ | MeetNeed.ir

دوره آموزشی ارزیابی مشاغل به روش هِی گروپ

دوره آموزشی ارزیابی مشاغل به روش هِی گروپ با هزینه 5000000 ريال توسط موسسه رایان راهبرد چابک برگزار می گردد. دوره بعدی قرار هست بزودی شروع شده و به مدت 16 ساعت ادامه یابد. این دوره در شهر تهران و به نشانی اکباتان - ابتدای بیمه پنجم - بن بست صلح پرور - پلاک ۲ - طبقه ۳ - واحد ۶ برگزار خواهد گردید

مدت: 16 ساعت

مکان: تهران - اکباتان - ابتدای بیمه پنجم - بن بست صلح پرور - پلاک ۲ - طبقه ۳ - واحد ۶

تعیین وزن مشاغل و نقش و اهمیت آنها در رسیدن سازمان به اهدافش به عنوان یکی از مهمترین متغیرهای پرداخت و نیز مبنای مناسبی برای طراحی کارراهه شغلی و نیز جانشین پروری در مدیریت منابع انسانی در نظر گرفته می شود.
اکنون مدیران کسب و کارها به این نتیجه رسیده اند که کارشناسان و مدیران منابع انسانی که به یکی از روشهای علمی، تجربه و پذیرفته شده بین المللی ارزشیابی مشاغل مجهز باشند، می توانند از راه برقراری عدالت و بهبود انگیزش، ارزش افزوده بالایی برای سازمان متبوع خود ایجاد کنند.

بدیهی است که توانایی و مهارت ارزیابی مشاغل به یکی از روشهای شناخته شده، یکی از شایستگی های اساسی برای مدیران و متخصصان منابع انسانی محسوب شده و کارشناسانی از این رشته که می خواهند در کارراهه ای که انتخاب کرده اند، موفق باشند، لازم است این شایستگی را کسب کنند.

ارزیابی مشاغل به متد هِی یکی از شناخته شده ترین روشها است که بیش از نیمی از شرکتهای لیست شده در فورچون 500 از آن استفاده می کنند و اثر آن در موفقیت این شرکتها باز تابیده است.

پس از تعیین وزن و اهمیت مشاغل به وسیله ابزار ارزیابی مشاغل، نوبت به تعیین و اختصاص حقوق و مزایای مناسب به کارکنان می رسد. گروه شغلی که خروجی ارزیابی مشاغل است به عنوان یکی از مهمترین اجزای برقراری سیستم جبران خدمت و مزایا و پرداخت در نظر گرفته می شود. اما عواملی همچون بازار رقابتی، میزان عملکرد افراد، ناحیه جغرافیایی در کنار استراتژی جبران خدمت و مزایا نیز در تعیین حقوق عادلانه و رقابتی بایستی در نظر گرفته شوند.
در همین راستا دوره حرفه ای آنالیز مشاغل به روش هِی نیز توسط شرکت مشاوره مدیریت منابع انسانی رایان راهبرد چابک برگزار می شود. با توجه به اینکه اطلاعات مشاغل آنالیز شده و هدف محور به عنوان خوراک مناسب سیستم ارزیابی است، پیشنهاد می شود علاقه مندان قبل از طی دوره ارزیابی مشاغل، آنالیز مشاغل به روش هی را نیز بگذرانند.
مشاوره منابع انسانی رایان راهبرد چابک، دوره ارزیابی مشاغل با تأکید بر روش هِی را برای اولین بار به زبان فارسی و در داخل کشور برای هفت نفر از متخصصان منابع انسانی فراهم نمود. شایان ذکر است که با توجه مشغولیت کاری متخصصان مخاطب، این دوره بسیار فشرده طراحی شده و در این فصل برگزار خواهد گردید. جزئیات بیشتری از آن در توضیحات لینک ذیل ذکر شده است. در صورت علاقه مندی برای شرکت در دوره فصل بهار که با حضور هفت نفر برگزار خواهد گردید، مشاوران مستقر در شرکت پاسخگوی پرسشهای شما در این زمینه هستند.
------
ارزیابی مشاغل به روش های مختلف
مزیت های بکارگیری روش هی
اجزای تعیین کننده اندازه شغل
نحوه امتیازدهی به مشاغل
توسعه ساختار گروه بندی
شناسنامه های کوتاه شغلی

هزینه: 5,000,000 ريال

دوره آموزشی دوره آموزشی ارزیابی مشاغل به روش هِی گروپ جهت ارتقا سطح مهارت ارزیابی شغل ، ارزیابی مشاغل ، روش هی ، Hay ، تجزیه و تحلیل شغل ، مدل های منابع انسانی ، منابع انسانی آنالیز تهیه شناسنامه شغلی مدیریت اداری ، موثر خواهد بود. ضمنا این دوره برای مشاغل مدیریت منابع انسانی ، کارشناس منابع انسانی ، توصیه می گردد. دانشجویان رشته های مهندسی صنایع ، مدیریت منابع انسانی ، MBA ، نیز می توانند در این دوره حضور بهم رسانند

برای اطلاع از تاریخ برگزاری فرم رزرو صندلی را تکمیل فرمایید تا با شما تماس بگیریم

رزرو صندلی ارسال نظر
  » جهت رزرو صندلی، فرم زیر را تکمیل نمایید
آیا شما یک شرکت دانش‌بنیان هستید؟
ثبت کن
Powered by: Rafabece® Systems