طبقه‌بندی دوره‌های آموزشی MeetNeed

تمام طبقه‌بندی‌های MeetNeed

دوره آموزشی غیر حضوری  ِCCNA | MeetNeed.ir

دوره آموزشی غیر حضوری ِCCNA

دوره آموزشی غیر حضوری ِCCNA با هزینه 1400000 ريال توسط موسسه موسسه آموزش عالی آزاد نوین پارسیان برگزار می گردد. دوره بعدی قرار هست بزودی شروع شده و به مدت - ادامه یابد. این دوره به نشانی غیر حضوری برگزار خواهد گردید

مکان: غیر حضوری

اطلاعات دوره آموزشی

نام دوره : CCNA

نام لاتین دوره : CCNA

نحوه برگزاری : غیر حضوری

نحوه امتحان : ارسال پروژه

مدت دوره : ***


معرفی CCNA: این کلمه برگرفته از عبارت Cisco Certified Network Associate یک مدرک بین المللی است که شرکت Cisco (سیسکو) یکی از بزرگترین تولیدکنندگان محصولات شبکه آن را به کسانی که امتحان مربوطه را با موفقیت بگذرانند ارائه می دهد. دوره های آموزشی CCNA برای کسانی است تمایل به شرکت در امتحان و اخذ مدرک CCNA را دارند.

مدرک CCNA یک آزمون مرکب از ترکیب دو آزمون زیر می باشد:

Interconnecting Cisco Networking Devices Part 1 یا ICDN 1 و Interconnecting Cisco Networking Devices Part 1 یا ICDN 2 می باشد. این مجموعه آموزشی شامل آموزش جامع این دو مدرک می باشد که توضیحات کامل و تشریحی هر کدام از آن ها به همراه خصوصیات ویژه آن ها در آن ارائه شده است. سیلابس دوره CCNA شامل مفاهیم اولیه شبکه های TCP/IP، Routing Switching و همچنین نحوه تنظیمات و به کارگیری روتر ها و سوئیچ های سیسکو در شبکه است.

مزایای CCNA برای متخصصین: شرکت Cisco سه سطح از مدارک را جهت متخصصین IT در نظر گرفته که دارای ابعاد متفاوتی برای برآوردن نیاز و تقاضای افراد مختلف است. این سه سطح شامل سطح آشنایی (Associate)، سطح پیشرفته (Professional)، و سطح مهارت عالی (Expert) می باشد. دوره CCNA به عنوان سطح آشنایی گام اصلی برای ورود به دنیای Cisco و کسب مدارک بالاتر است.

آموزش CCNA این مجموعه شامل دو بخش مجزا می باشد:

بخش اول: مفاهیم تئوری شبکه و اصول شبکه های کامپیوتری است. در این قسمت باید مفاهیم گفته شده درک شود زیرا بسیار از نکات مفهومی بوده و مسائل و نکات اساسی از آن ها باید استخراج گردد. همچنین آشنایی با اصول و مبانی شبکه ها در این بخش مطرح می کردد.

بخش دوم: شامل آموزش عملی استفاده از تجهیزات شبکه ساخت شرکت Cisco می باشد. در این قسمت علاوه بر نیاز به کار و استفاده مداوم از این تجهیزات، باید از تجربیات متخصصین نیز استفاده نمود. در مواردی که دسترسی به تجهیزات امکان پذیر نباشد، می توان از نرم افزارهای شبیه سازی که برای این منظور طراحی شده اند استفاده کرد و نتایج پیکربندی را بر روی آن ها مشاهده نمود.

هزینه: 1,400,000 ريال

دوره آموزشی دوره آموزشی غیر حضوری ِCCNA جهت ارتقا سطح مهارت CCNA ، موثر خواهد بود. ضمنا این دوره برای مشاغل کارشناس شبکه ، توصیه می گردد. دانشجویان رشته های مهندسی IT ، نیز می توانند در این دوره حضور بهم رسانند

برای اطلاع از تاریخ برگزاری فرم رزرو صندلی را تکمیل فرمایید تا با شما تماس بگیریم

رزرو صندلی ارسال نظر
  » جهت رزرو صندلی، فرم زیر را تکمیل نمایید
آیا شما یک شرکت دانش‌بنیان هستید؟
ثبت کن
Powered by: Rafabece® Systems
  من را مطلع کن
کاربر گرامی، در صورت تمایل می‌توانید پس از وارد نمودن مشخصات خود، دوره آموزشی غیر حضوری ِCCNA را رصد کنید
نام کامل شما*
ایمیل شما*
مورد علاقه*
شماره همراه*
استان، شهر*
شغل فعلی*
ثبت کن!
این وبسایت محصول رافابس سیستم است
جدیدترین رویدادهای آموزشی کسب و کار لیست موسسات معتبر آموزشی در ایران نرم افزار مدیریت مالی آنلاین نرم افزار مدیریت منابع انسانی ابری استخدام‌های رافابس سیستم
ارتباط با ما
لینکدین تلگرام اینستاگرام گوگل پلاس فیسبوک
MeetNeed.ir
درباره سایت تماس با سایت تعرفه خدمات ثبت نام ورود
اسپانسر طلایی
گروه مالی شریف
گروه‌های لینکدین
مهندسی مکانیک منابع انسانی مهندسی صنایع مالی و سرمایه
کانال تلگرام
@meetneed