طبقه‌بندی دوره‌های آموزشی MeetNeed

تمام طبقه‌بندی‌های MeetNeed

دوره آموزشی آشنایی با قراردادهای BOT و مدیریت آن | MeetNeed.ir

دوره آموزشی آشنایی با قراردادهای BOT و مدیریت آن

دوره آموزشی آشنایی با قراردادهای BOT و مدیریت آن با هزینه 7085000 ريال توسط موسسه گروه مالی شریف برگزار می گردد. دوره بعدی قرار هست بزودی شروع شده و به مدت 16 ساعت ادامه یابد. این دوره در شهر تهران و به نشانی خیابان آزادی، روبروی استاد معین، بلوار شهید اکبری، بلوار شهید صالحی، کوچه گلستان، پلاک ۱۱ برگزار خواهد گردید

مدت: 16 ساعت

مکان: تهران - خیابان آزادی، روبروی استاد معین، بلوار شهید اکبری، بلوار شهید صالحی، کوچه گلستان، پلاک ۱۱

قراردادهای BOT ( ساخت، بهره‌برداری و واگذاری ) یکی از روش‌هایی است که در سال‌های اخیر در جهت آزادسازی اقتصادی، جلب سرمایه‌های خارجی و دسترسی به تکنولوژی پیشرفته مورد توجه کشورهای در حال توسعه قرار گرفته است. در این روش، ساخت و بهره‌برداری پروژه به مدت معینی توسط شرکتی که اصطلاحاً شرکت پروژه Project development company نام می‌گیرد، انجام شده و انتقال پروژه به کارفرما، پس از طی مدت معین و بعد از تحصیل درآمد لازم تحقق می­‌یابد.

قراردادهای BOT در سال‌های اخیر نقش روزافزونی در اجرای پروژه‌های صنعتی و زیربنایی مانند نفت و گاز، نیروگاه‌ها، راه‌های عوارضی و تامین آب و تصفیه‌خانه‌ها در کشورهای توسعه یافته و در حال توسعه پیدا کرده است.

قراردادهای BOT بر این مبنا استوار است که بخش دولتی قادر نیست و یا تمایل ندارد منابع مالی لازم جهت اجرای یک طرح اقتصادی و یا یک پروژه زیربنایی را تامین نماید و آن را توسط بخش دولتی اجرا و مورد بهره‌برداری قرار دهد.

قراردادهای BOT به دولت امکان می‌دهد که بتواند منابع مالی، مدیریت و توانایی‌های بخش خصوصی داخلی و خارجی را به سمت پروژه‌های زیربنایی سوق دهد.

در دوره قراردادهای BOT با بررسی ابعاد گوناگون این روش سعی بر آن خواهد بود تا شرکت‌کنندگان با روش‌های تامین مالی پروژه‌ای و سیستم‌های اجرای پروژه‌ها آشنا شده و علاوه بر آن مهم‌ترین نکات قراردادهای BOT از جمله ساختارهای تامین مالی، مراحل اجرا، مدیریت ریسک و نحوه تنظیم موافقت‌نامه را فرا‌گیرند.

مخاطبان این دوره:
مدیران و کارشناسان شرکت‌های فعال در پروژه‌های بین‌المللی و کلان
کارشناسان قراردادهای کارفرمایی و پیمانکاران بین‌المللی
محققان و علاقمندان به مباحث تامین مالی و مدیریت پروژه
سازمان‌ها و مؤسسات دولتی

سرفصلها:
معرفی روش‌های تامین مالی پروژه‌ای Project Finance
معرفی سیستم‌های اجرای پروژه‌ها Delivery System
معرفی مفاهیم و ساختارهای تامین مالی BOT
مراحل اجرای پروژه‌های BOT
مدیریت ریسک در پروژه‌های BOT
مدیریت بسته قراردادی در پروژه‌های BOT
تنظیم موافقت‌نامه BOT
راهبری مناقصه و انتخاب توسعه دهنده BOT

شرایط انصراف و عودت وجه:
تا یک هفته پیش از آغاز دوره، با کسر ۳۰% از مبلغ ثبت‌نام و پس از آن، تنها با معرفی فرد جایگزین امکانپذیر خواهد بود.

تاریخ دوره: ۱۱ و ۱۲ آذرماه ۹۷
از ساعت ۸:۳۰ الی ۱۶:۳۰

هزینه: 7,085,000 ريال

دوره آموزشی دوره آموزشی آشنایی با قراردادهای BOT و مدیریت آن جهت ارتقا سطح مهارت BOT ، تامین مالی ، Project Finance ، مناقصه ، Delivery System ، موافقت نامه BOT ، راهبری مناقصه ، موثر خواهد بود. ضمنا این دوره برای مشاغل مشاور مالی ، مدیر مالی ، کارشناس قرارداد ، پیمانکار بین المللی ، مدیر پروژه ، کارشناس قراردادهای کارفرمایی ، توصیه می گردد. دانشجویان رشته های مدیریت مالی ، نیز می توانند در این دوره حضور بهم رسانند

برای اطلاع از تاریخ برگزاری فرم رزرو صندلی را تکمیل فرمایید تا با شما تماس بگیریم

رزرو صندلی ارسال نظر
  » جهت رزرو صندلی، فرم زیر را تکمیل نمایید
آیا شما یک شرکت دانش‌بنیان هستید؟
ثبت کن
Powered by: Rafabece® Systems