طبقه‌بندی دوره‌های آموزشی MeetNeed

تمام طبقه‌بندی‌های MeetNeed

دوره آموزشی طراحی مخازن تحت فشار    | MeetNeed.ir

دوره آموزشی طراحی مخازن تحت فشار

دوره آموزشی طراحی مخازن تحت فشار با هزینه 3500000 ريال توسط موسسه گروه فنی مهندسی راد سازه برگزار می گردد. دوره بعدی قرار هست بزودی شروع شده و به مدت 24 ساعت ادامه یابد. این دوره در شهر تهران و به نشانی میدان توحید خیابان توحید پلاک ۱۰۵ واحد ۳ برگزار خواهد گردید

مدت: 24 ساعت

مکان: تهران - میدان توحید خیابان توحید پلاک ۱۰۵ واحد ۳

مخزن تحت فشار (pressure vessel) عبارت است محفظه ای بسته که جهت نگهداری سیال در فشاری متفاوت از فشار محیط (اتمسفر)، طراحی شده است.
اختلاف فشار یک پارامتر خطرناک است و بر اثر تغییرات این پارامتر در مخازن تحت فشار، امکان انفجار و تخریب آن وجود دارد. در نتیجه، طراحی، ساخت و بهره برداری از این مخازن، توسط سازمان های مهندسی تحت نظارت قانونی قرار می گیرد.
تعریف مخازن تحت فشار از کشوری به کشور دیگر متفاوت است اما پارامتر ثابت در این تعریف، حداکثر فشار و درجه حرارت مناسب مخزن می باشد.

کدها و استاندارد های طراحی مخازن تحت فشار :
ASME I - Construction of Power Boilers
ASME II - Materials
ASME III - Construction of Nuclear Facility Components
ASME IV - Construction of Heating Boilers
ASME VIII-1 / VIII-2 - Construction of Pressure Vessels
ISO 11439

هزینه: 3,500,000 ريال

دوره آموزشی دوره آموزشی طراحی مخازن تحت فشار جهت ارتقا سطح مهارت Pressure Vessel Design ، مخازن تحت فشار ، الزامات ISO در سامانه‌های پوششی ، تنش تسلیم ، مبدل حرارتی ، مبدل پوسته ، الزامات ساخت ظروف تحت فشار ، موثر خواهد بود. ضمنا این دوره برای مشاغل کارشناس جوشکاری ، مهندس مکانیک ، کارشناس مکانیک ، کارشناس مواد ، کارشناس بازرسی مواد ، توصیه می گردد. دانشجویان رشته های مهندسی مواد ، مهندسی مکانیک ، مهندسی جوش ، نیز می توانند در این دوره حضور بهم رسانند

برای اطلاع از تاریخ برگزاری فرم رزرو صندلی را تکمیل فرمایید تا با شما تماس بگیریم

رزرو صندلی ارسال نظر
  » جهت رزرو صندلی، فرم زیر را تکمیل نمایید
آیا شما یک شرکت دانش‌بنیان هستید؟
ثبت کن
Powered by: Rafabece® Systems