طبقه‌بندی دوره‌های آموزشی MeetNeed

تمام طبقه‌بندی‌های MeetNeed

دوره آموزشی فشرده WPS-PQR | MeetNeed.ir

دوره آموزشی فشرده WPS-PQR

دوره آموزشی فشرده WPS-PQR با هزینه 3000000 ريال توسط موسسه گروه فنی مهندسی راد سازه برگزار می گردد. دوره بعدی قرار هست بزودی شروع شده و به مدت 16 ساعت ادامه یابد. این دوره در شهر تهران و به نشانی میدان توحید خیابان توحید پلاک ۱۰۵ واحد ۳ برگزار خواهد گردید

مدت: 16 ساعت

مکان: تهران - میدان توحید خیابان توحید پلاک ۱۰۵ واحد ۳

هدف از تدوین WPS، مشخص کردن متغیر های جوشکاری برای یک روش جوشکاری خاص می باشد. وضعیت متغیر ها در تهیه WPS به صورت کمی می باشد و استانداردهای ساخت وضعیت هر متغیر به صورت کامل مشخص می باشد.
برای تهیه WPS از استاندارد ها ی سری B31 از ASME برای لوله ، ASME VIII برای ظروف تحت فشار، API650 برای مخازن ، AWSD1.1 برای سازه های فلزی اجباری می‌باشد . علاوه بر استاندارد های مذکور استاندارد ASME II جهت راهنمای متریال ، فیلر و الکترود استفاده می شود.

در تهیه WPS می بایست این نکته را مد نظر داشت که اسناد و الزامات متعلق به کارفرما در الویت قرار دارد. و اسناد و نقشه های ارائه شده از طرف کارفرما را به عنوان مبنای اصلی و اولیه تهیه WPS قرار داد.

مورد دیگری را که می بایست در تهیه WPS در نظر گرفت این است که WPS برای کدام یک از شرایط ساخت ،نصب و تعمیر نگهداری تهیه می شود.

هر سازمان (شرکت) می بایست WPS را بر اساس کد ASME IX تهیه نماید. هدف از WPS مشخص نمودن متغیر های 9 گانه جهت انجام جوشکاری صحیح می باشد. محتویات WPS شامل طرح اتصال، فلز پایه ، فیلر یا الکترود، جهت ، پیش گرم ، عملیات گرمایی بعد از جوشکاری ، گاز، مسخصه های الکتریکی و تکنیک می باشد. برای هر WPS می بایست آزمون های کیفیت (PQR) انجام شود.

هزینه: 3,000,000 ريال

دوره آموزشی دوره آموزشی فشرده WPS-PQR جهت ارتقا سطح مهارت WPS ، PQR ، موثر خواهد بود. ضمنا این دوره برای مشاغل مهندس مکانیک ، کارشناس جوشکاری ، توصیه می گردد. دانشجویان رشته های مهندسی مکانیک ، مهندسی متالورژی ، نیز می توانند در این دوره حضور بهم رسانند

برای اطلاع از تاریخ برگزاری فرم رزرو صندلی را تکمیل فرمایید تا با شما تماس بگیریم

رزرو صندلی ارسال نظر
  » جهت رزرو صندلی، فرم زیر را تکمیل نمایید
آیا شما یک شرکت دانش‌بنیان هستید؟
ثبت کن
Powered by: Rafabece® Systems