طبقه‌بندی دوره‌های آموزشی MeetNeed

تمام طبقه‌بندی‌های MeetNeed

سیزدهمین دوره تحلیلگری مالی و سرمایه گذاری  با رویکرد آمادگی آزمون CFA | MeetNeed.ir

سیزدهمین دوره تحلیلگری مالی و سرمایه گذاری با رویکرد آمادگی آزمون CFA

سیزدهمین دوره تحلیلگری مالی و سرمایه گذاری با رویکرد آمادگی آزمون CFA با هزینه 33500000 ريال توسط موسسه گروه مالی شریف برگزار می گردد. دوره بعدی قرار هست بزودی شروع شده و به مدت 121 ساعت ادامه یابد. این دوره به نشانی خیابان آزادی، روبروی استاد معین، بلوار شهید اکبری، بلوار شهید صالحی، کوچه گلستان، پلاک 11 کد پستی: 1459983416 برگزار خواهد گردید

مدت: 121 ساعت

مکان: خیابان آزادی، روبروی استاد معین، بلوار شهید اکبری، بلوار شهید صالحی، کوچه گلستان، پلاک 11 کد پستی: 1459983416

مقدمه
گروه مالی و سرمایه گذاری مرکز مطالعات تکنولوژي دانشگاه صنعتی شریف در طي چند سال گذشته تلاش نموده تا با طراحي و برگزاري دوره هاي آموزشي تخـصصي (با همکـاري مؤسـسات و اساتـيد معتبر داخلي و خارجـي) در حوزه بازار مالي اقدامات مناسبي را در جهت ارتقاي دانش کارشناسان اين حوزه به انجام رسانند. از جمله اين اقدامات طراحی و راه اندازی دوره های آمادگی آزمون CFA برای نخستین بار در کشور بوده که تاکنون 12 دوره از آن با موفقیت برگزار گردیده است. اين برنامه به حول و قوه الهي برای سیزدهمین بار در تابستان 1395 برگزار مي گردد.

معرفي آزمون CFA
آزمون CFA توسط مؤسسه CFA در سراسر جهان برگزار مي شود.اين مؤسسه، مؤسسه اي غيرانتفاعي و متشکل از متخصصين سرمايه گذاري مي باشد و هم اکنون سه مدرک معتبر CFA, CIPM و CLARITAS را ارائه مي کند.اعتبار مدرک CFA در سطح جهاني در حدي است که در بسياري از شرکت هاي بين المللي ارائه دهنده خدمات مالي، دارا بودن مدرک CFA را براي ارتقاء سطح علمي مديران خود، اجباري مي دانند.

برنـامـه آمـوزشـي CFA به عنـوان برنامه استانـدارد جهانـي در حـوزه مديـريت پرتفـوليـو و تـحلـيل سـرمـايه گـذاري شـناختـه مي شـود. آزمـون CFA داراي سه سطـح مي باشـد که براي کسب مـدرک CFA عـلاوه بر کسـب حد نـصـاب قبـولـي در هـر سه آزمـون، فـرد بايستي سـابـقه کـار مرتبـط با زميـنه مديـريت مـالـي و سرمايه گذاري را نيز ارائه نمايد.

روند کلي شرکت در آزمون ها به اين ترتيب است که فرد پس از انجام ثـبت نام اينترنتي، بسـته هاي حاوي تعـدادي کتاب ( شـش کتاب براي سطـح اول) دريافت مي نمايد که مرجع رسمي آزمون مي باشند و به آنها CBOK گفته مي شود. مطالب اين کتاب ها بسيار جامع و کامل مي باشد و سطح آزمون ساده تر از مسائل مطرح شده در CBOK مي باشد.

اوزان مربوط به مفاد آموزشي در هر يک از سطوح آزمون متفاوت است و در هر يک از سطوح آزمون CFA تأکيد بر بخش خاصي از CBOK مي باشد.

هزینه: 33,500,000 ريال

برای اطلاع از تاریخ برگزاری فرم رزرو صندلی را تکمیل فرمایید تا با شما تماس بگیریم

رزرو صندلی ارسال نظر
  » جهت رزرو صندلی، فرم زیر را تکمیل نمایید
آیا شما یک شرکت دانش‌بنیان هستید؟
ثبت کن
Powered by: Rafabece® Systems
  من را مطلع کن
کاربر گرامی، در صورت تمایل می‌توانید پس از وارد نمودن مشخصات خود، سیزدهمین دوره تحلیلگری مالی و سرمایه گذاری با رویکرد آمادگی آزمون CFA را رصد کنید
نام کامل شما*
ایمیل شما*
مورد علاقه*
شماره همراه*
استان، شهر*
شغل فعلی*
ثبت کن!
این وبسایت محصول رافابس سیستم است
جدیدترین رویدادهای آموزشی کسب و کار لیست موسسات معتبر آموزشی در ایران نرم افزار مدیریت مالی آنلاین نرم افزار مدیریت منابع انسانی ابری استخدام‌های رافابس سیستم
ارتباط با ما
لینکدین تلگرام اینستاگرام گوگل پلاس فیسبوک
MeetNeed.ir
درباره سایت تماس با سایت تعرفه خدمات ثبت نام ورود
اسپانسر طلایی
گروه مالی شریف
گروه‌های لینکدین
مهندسی مکانیک منابع انسانی مهندسی صنایع مالی و سرمایه
کانال تلگرام
@meetneed